SZKOLENIA, WYJAZDY INTEGRACYJNE, KONFERENCJE

Z przyjemnością zapraszamy na wyjazdy integracyjne do naszego ośrodka. Jego położenie na skraju prastarej Puszczy, nad malowniczą rzeką Pisą stwarza niezwykły klimat, który sprzyja organizowaniu niepowtarzalnych wydarzeń szkoleniowych i integracyjnych.

Ośrodek Wypoczynkowy Kozioł posiada 36 pokoi z łazienkami, TV SAT i WiFi oraz 3 klimatyzowane sale konferencyjne. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny. Do dyspozycji Gości oferujemy bezpłatny parking i bogatą bazę sportowo-rekreacyjną. Niesamowite atrakcje z naszej oferty pozwolą stworzyć niebanalną imprezę integracyjną po zakończeniu szkolenia na Mazurach.

Dla kogo wyjazdy integracyjne?

Wyjazdy integracyjne są dla firm nastawionych na stworzenie sprawnie działającego zespołu. Wspólny wyjazd, szkolenie i udział w atrakcjach integracyjnych jest najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu. Szkolenie wzbogaca wiedzę pracowników, podczas gdy zabawa wspiera tworzenie nieformalnych relacji, łączy ludzi i poprawia atmosferę w firmie.

Atrakcje integracyjne

Reasumując, zapraszamy Was do Doliny Pisy! Niezwykłego miejsca, w którym spotykają się dwa najpiękniejsze rejony Polski: Mazury i Podlasie. Zależnie od chęci, rozszerzymy wyjazdy integracyjne dla Twojej firmy o dodatkowe atrakcje integracyjne, imprezę z zabawą taneczną czy wieczorne ognisko z grillowaniem.

Zobacz nasze sale i atrakcje integracyjne i zabierz swój zespół na wyjazd do Puszczy Piskiej! Wrócicie od nas wypoczęci, zintegrowani i gotowi na kolejne wyzwania!

Dostępne atrakcje

SALA KONFERENCYJNA GRATIS!

Zorganizuj szkolenie lub konferencję z noclegiem w Ośrodku Kozioł i nie płać za salę!Informujemy, że dane osobowe ujawnione w powyższym formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez PTUH TAKADA S.C. wyłącznie dla celów kontaktowych (odpowiedzi na przesłane zapytanie) tj. art 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).