RESTAURACJA - OFERTA DLA FIRM

Nasza restauracja serwuje pyszne specjały z tradycyjnej kuchni polskiej, kurpiowskiej oraz dania kuchni międzynarodowej.

Dla smakoszy ryb przygotowujemy dania z ryb śródlądowych. Posiłki serwowane są w przytulnej i klimatyzowanej sali restauracyjnej. Dla gości w grupach organizujemy imprezy plenerowe, biesiady pod wiatą z dużym grillem, z zabawą przy kapeli kurpiowskiej. Naszą specjalnością są ogniska połączone z pieczeniem udźca i ziemniaków.

Na życzenie gości przygotujemy również dania wegetariańskie. Nawet najbardziej wybredni smakosze nie będą zawiedzeni kosztując regionalnych potraw.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty konferencyjnejInformujemy, że dane osobowe ujawnione w powyższym formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez PTUH TAKADA S.C. wyłącznie dla celów kontaktowych (odpowiedzi na przesłane zapytanie) tj. art 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).